Contactpersonen:

Hoofdleiding

Sofie Van Damme Astrid Van De Voorde
Groenselstraat 58 Edgar Tinelstraat 8
9160 Lokeren 9112 Sinaai
GSM: 0492 83 24 66 GSM: 0470 57 12 46
sofievandamme@live.nl astrid.van.de.voorde.5b1@gmail.com

Webmasters

Andreas Elegeert Jeroen Aerssens
Helsvuurstraat 5 Hooimanstraat 86
9112 Sinaai 9112 Sinaai
GSM: 0494 67 63 82 GSM: 0470 69 25 45
andreaselegeert1@hotmail.com inevdv.sinaai@gmail.com

E-mail adres KLJ Sinaai: info@klj-sinaai.be

Rekeningnummer KLJ Sinaai: 737-6180715-15

Het IBAN-Number: BE83 7376 1807 1515

Leiding kadees

Naam: Laura Schepens
Email: laura.schepens8@gmail.com
Hobby’s: KLJ
Studeren: Criminologie
Gsm: 0476 72 52 99

Naam: Fien De Meester
Email: fiendemeester@hotmail.com
Hobby’s: KLJ
Studeren: Burgerlijk ingenieur – Architect
Gsm: 0498 76 18 40

Naam: Febe Coppens
Email: febec16@gmail.com
Hobby’s: KLJ, dansen, Ganzenoppas
Studeren: Psychologie
Gsm: 0470 05 92 52

Naam: Stef Van Hecke
Email: stef.vanhecke@hotmail.com
Hobby’s: KLJ
Studeren: Bio-ingenieur
Gsm: 0494 27 21 55
Naam: Jonas Holbrechts
Email: Jonas.Holbrechts@gmail.com
Hobby’s: KLJ
Studeren: Sanitair
Gsm: 0474 30 22 36

Naam: Ine Van de Voorde
Email: inevdv.sinaai@gmail.com
Hobby’s: KLJ, saxofoon, piano
Studeren: Social Sciences
Gsm: 0498 33 06 54

Leiding lollys

Naam: Siebe Polfliet
Email: siebe.polfliet@gmail.com
Hobby’s: KLJ
Studeren: Bachelor Landbouwmechanisatie
Gsm: 0470 60 71 59
Naam: Quinten Goethals
Email: quinten.goethals@outlook.com
Hobby’s: KLJ
Studeren: Bachelor Landbouwmechanisatie
Gsm: 0497 07 79 29
Naam: Jana Polfliet
Email: jana.polfliet2000@gmail.com
Hobby’s: KLJ
Studeren: Toegepaste architectuur
Gsm: 0471 80 25 90
Naam: Elise Ongena
Email: Elise.ongena@gmail.com
Hobby’s: KLJ
Studeren: PAV- LO
Gsm: 0467 09 83 63

Naam: Karen Van Damme
Email: vdkaren123@gmail.com
Hobby’s: KLJ
Studeren: Wiskunde
Gsm: 0471 32 22 11

Naam: AlineVan Nieuwenhove
Email: alinevn@telenet.be
Hobby’s: KLJ
Studeren: Industrieel ingenieur
Gsm: 0468 13 23 91

Naam: Lien De Block
Email: deblock.lien@gmail.com
Hobby’s: Badminton, klj
Werken: CLB
Gsm: 0473 44 26 25

Leiding jonckers

Naam: Astrid Van de Voorde
Email: astrid.van.de.voorde.5b1@gmail.com
Hobby’s: KLJ
Werken: Podologe
Gsm: 0470 57 12 46


Naam: Robbe Van Hecke
Email: robbe.vanhecke@hotmail.com
Hobby’s: Met vrienden afspreken
Studeren: Toegepaste taalkunde Spaans-Engels
Gsm: 0499 21 62 82


Naam: Sofie Van Damme
Email: sofievandamme@live.nl
Hobby’s: KLJ
Werken: Groendienst
Gsm: 0492/832466

Naam: Joran De Bock
Email: joran.debock@hotmail.com
Hobby’s: KLJ, Voetbal
Studeren: Master Industriële wetenschappen: biochemie + Master Statistical Data Analysis
Gsm: 0495 16 79 88


Naam: Robin Van Den Abeele
Email: robinvandenabeele@hotmail.com
Hobby’s: KLJ
Studeren: Fysica Sterrenkunde
Gsm: 0489 33 42 27


Naam: Jeroen Aerssens
Email: jeroen.aerssens@hotmail.be
Hobby’s: KLJ
Studeren: Burgerlijk ingenieur
Gsm: 0470 69 25 45

Leiding plus16

Naam: Astrid Van de Voorde
Email: astrid.van.de.voorde.5b1@gmail.com
Hobby’s: KLJ
Werken:
Evenementen Stad Sint-Niklaas
Gsm: 0470 57 12 46


Naam: Jens De Block
Email: Jens.deblock@telenet.be
Hobby’s: KLJ, Badminton
Studeren: Elektromechanica
Gsm: 0473 44 25 55

Naam: Andreas Elegeert
Email: andreaselegeert1@hotmail.com
Hobby’s: KLJ
Studeren: Handelswetenschappen
Gsm: 0494676382


Naam: Ine Van de Voorde
Email: inevdv.sinaai@gmail.com
Hobby’s: KLJ, saxofoon, piano
Studeren: Social Sciences
Gsm: 0498 33 06 54


Naam: Lien De Block
Email: deblock.lien@gmail.com
Hobby’s: Badminton, klj
Werken: CLB
Gsm: 0473 44 26 25


Naam: Lorenz De Vos
Email: sooidevos@hotmail.com
Hobby’s: Bootje varen
Werken: Schipper
Gsm: 0473 71 62 05


Naam: Jonas Holbrechts
Email: Jonas.Holbrechts@gmail.com
Hobby’s: KLJ
Werken: Industrieel ingenieur
Gsm: 0474 30 22 36


Naam: Simon Bouvry
Email: simon.bouvry@hotmail.com
Hobby’s: KLJ, Voetbal
Werken: Elektromechanica
Gsm: 0496 25 77 48